Faworyci na czele!

Po niezwykle „szybkich” zawodach, które odbyły się dwa tygodnie temu w Krakowie zawodnicy przenieśli się do Łodzi, gdzie rywalizowali w kolejnych pływackich zmaganiach z cyklu Grand Prix Polski. (źródło: megatiming.pl)

Zawodnicy z całej Polski w dniach 07-08.11.2015r zjechali się do krytej pływalni Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi.

Po wynikach większości zawodników widać, że aktualnie są oni w okresie bardzo mocnej i wytężonej pracy.

Alicja Tchórz do swojego repertuaru z Krakowa dodała jeszcze jedną, siódmą konkurencję – 200m st. dowolnym.

W siedmiu indywidualnych startach zawodniczka Juvenii Wrocław ostatecznie zwyciężyła aż czterokrotnie (100m st. grzbietowym, 200m st. zmiennym, 200m st. grzbietowym, 400m st. zmiennym), dwukrotnie była druga (100m st. zmiennym, 50m st. grzbietowym – za Aleksandrą Urbańczyk-Olejarczyk), a na wspomnianym wyżej dystansie uplasowała się na czwartej pozycji.

Na zakończenie imprezy w klasyfikacji najlepszych zawodniczek za trzy najlepsze wyścigi według punktów FINA Ala zajęła trzecią i siódmą lokatę.