Grand Prix – Puchar Polski Łódź

Na zwieńczenie obozu treningowego w Ostrowcu Świętokrzyskim członków Kadry Narodowej czekał start w następnej edycji Grand Prix – Puchar Polski.

Zawodnicy z całej Polski w dniach 07-08.11.2015r zjechali się do krytej pływalni Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi.

Do swojego repertuaru z Krakowa Ala dodała jeszcze jedną, siódmą konkurencję – 200m st. dowolnym.

Po wynikach większości zawodników widać, że aktualnie są oni w okresie bardzo mocnej i wytężonej pracy.

W siedmiu indywidualnych startach Alicja ostatecznie zwyciężyła aż czterokrotnie (100m st. grzbietowym, 200m st. zmiennym, 200m st. grzbietowym, 400m st. zmiennym), dwukrotnie była druga (100m st. zmiennym, 50m st. grzbietowym), a na wspomnianym wyżej dystansie uplasowała się na czwartej pozycji.

Na zakończenie imprezy w klasyfikacji najlepszych zawodniczek za trzy najlepsze wyścigi według punktów FINA Ala zajęła trzecią i siódmą lokatę.